Papier firmowy z luksusowymi dodatkami

Papier firmowy jest jednym z ważniejszych druków firmowych i warto posiadać go w wyrafinowanej, eleganckiej formie, o czym przekonywałem Was już w jednym z poprzednich wpisów: „Papier firmowy w eleganckim wydaniu„. Dzisiaj chciałbym dodać coś o czym nie wspomniałem w trakcie pisania owego artykułu.

Istnieją jeszcze dwa istotne sposoby uszlachetnienia papierów firmowych, a zaliczają się do nich tłoczenie i tworzenie znaków wodnych. Tak jak znaki wodne nie są mi zbyt bliskie i nie wiem jak się je umieszcza w procesie produkcyjnym (chciałem tylko wspomnieć o tej technice), tak tłoczenie jest mi tematem bliskim.

Tłoczyć na papierze można niemal wszystko. Jedyne co jest do tego potrzebne, to klisza (specjalny stempel) oraz ozdobna folia. Papier firmowy z wytłoczonym ornamentem lub symbolem związanym z firmą, to najwyższa forma promocji firmy z wykorzystaniem firmówek. Tłoczenie może pozostawić delikatny odcisk niewpływający na barwę papieru lub złocony, efektowny symbol. Obydwie opcje są bardzo dobrą propozycją dla wszystkich firm, które chcą, aby ich firma emanowała prestiżem i dbałością o wizerunek, a co za tym idzie z dbałością o klienta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *